Прес-центр

22.12.2017

Вітання президента Енергоатома Юрія Недашковського з 30-річчям зі дня пуску першого енергоблока Хмельницької АЕС

Вітання президента Енергоатома Юрія Недашковського з 30-річчям зі дня пуску першого енергоблока Хмельницької АЕС

Колективу відокремленого підрозділу «Хмельницька АЕС»

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю колектив Хмельницької АЕС із знаменною подією – 30-річчям з дня пуску першого енергоблоку станції!

Хмельницька АЕС − наймолодша та найперспективніша атомна електростанція країни. Одним з найбільш далекосяжних проектів для Хмельницької АЕС є проект «Енергетичний міст «Україна-Європейський Союз», що дозволить підключити енергоблок № 2 ВП ХАЕС до європейської енергосистеми. Реалізація цього проекту надасть можливості виконати одразу декілька стратегічних завдань, серед яких – створення фінансових інструментів для добудови третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС і прискорення інтеграції української об’єднаної енергосистеми з європейською мережею системних операторів ENTSO-E.

Я впевнений, що ці та багато інших важливих і складних завдань під силу колективу станції, бо головними його цінностями завжди були і залишаються високий професіоналізм, працьовитість та особливий корпоративний дух, що дозволяє кожному працівникові відчувати себе членом великої родини, яка виконує єдину спільну справу!

Бажаю Хмельницькій АЕС розвитку й процвітання, безаварійної роботи та високих КВВП на подальші 30 років, успішного втілення планів і нових професійних звершень, а кожному працівнику − міцного здоров'я, життєвої енергії та благополуччя!

З повагою

президент ДП НАЕК «Енергоатом» Ю. Недашковський

 

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію