Прес-центр

22.12.2017

Президент Енергоатома Юрій Недашковський вітає трудовий колектив з Днем енергетика

Президент Енергоатома Юрій Недашковський вітає трудовий колектив з Днем енергетика

Шановні колеги, дорогі друзі!

Від усього серця вітаю наш багатотисячний колектив та усіх, хто причетний до забезпечення надійної та безпечної роботи атомної генерації! З професійним святом − Днем Енергетика!

Рік, що минає, був для Енергоатома дійсно визначним. Відбулася без перебільшення історична подія для усієї нашої держави - розпочалось будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива з українських АЕС.

Ми продовжили експлуатацію третього енергоблоку Запорізької АЕС у понадпроектний термін. Це вже сьомий енергоблок українських АЕС, термін експлуатації якого пролонговано завдяки наполегливій та відданій праці нашого колективу.

Прискорилась підготовка до старту проекту «Енергетичний міст «Україна – Європейський Союз». Його реалізація дозволить нам виконати одразу декілька стратегічних завдань, серед яких – створення фінансових інструментів для добудови третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС та прискорення інтеграції української об’єднаної енергосистеми з європейською мережею системних операторів ENTSO-E.

Енергоатом продовжував наполегливо працювати за програмою диверсифікації джерел постачання ядерного палива на українські АЕС – за підсумками року паливо Westinghouse завантажено до активних зон вже шести реакторів.  

Окремо відзначу введення в дослідну експлуатацію комплексу спецпідготовки ремонтного персоналу у рамках створення Національного центру підготовки ремонтного і керівного персоналу Енергоатома на базі Навчально-тренувального центру ЗАЕС. Ми ніколи не забуваємо, що найціннішим активом Енергоатома завжди був і залишається його колектив. Впевнений, разом ми впораємось з найскладнішими завданнями та подолаємо усі перешкоди.

Щиро зичу кожному працівнику Енергоатома, щоб компетентність атомників, їх глибоке розуміння відповідальності перед суспільством та державою, завжди отримували гідну оцінку. Хай невичерпний потенціал та цілеспрямованість будуть для Вас надійними помічниками в роботі, а розуміння і підтримка колективу, друзів та рідних додають життєвих сил.

Бажаю Вам здоров'я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою. 

З повагою

президент НАЕК «Енергоатом» Ю. Недашковський

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію