Прес-центр

12.10.2018

Вітання президента Енергоатома Юрія Недашковського з Днем захисника України

Вітання президента Енергоатома Юрія Недашковського з Днем захисника України

Дорогі захисники України!

Від колективу ДП «НАЕК «Енергоатом» та себе особисто щиро вітаю з Днем захисника України та від усього серця висловлюю повагу усім, хто завжди мужньо боронив нашу рідну землю та сьогодні відстоює незалежність та цілісність держави. 

День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці уособлюють в собі історичне прагнення багатьох поколінь українців зберегти свою ідентичність і захистити свої традиції. Адже мужність, честь, сила і відвага завжди супроводжували українців у запеклій боротьбі за свою свободу і незалежність.

Безмежно вдячний за спокій у наших домівках, наших сімей та близьких нашим героям на Донбасі. Ви – гордість українського народу – відважні чоловіки та жінки з кожного куточка України, які віддають своє життя задля захисту нашої держави. Переконаний, Ви завжди можете покладатися на підтримку колективу Енергоатома, який докладає усіх зусиль заради посилення енергонезалежності України та волонтерською діяльністю робить свій внесок у наближення нашої Перемоги.

Щиро зичу учасникам бойових дій, військовослужбовцям, добровольцям та усім українцям Перемоги та миру на рідній землі й якнайшвидшого відновлення наших кордонів. Міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам! 

З повагою
Президент НАЕК «Енергоатом»
Юрій Недашковський
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію