Прес-центр

11.12.2003

Відбулося перше засідання Державної комісії з прийняття в експлуатацію енергоблока № 2 Хмельницької АЕС

 

11 грудня ц.р. відбулося перше засідання Державної комісії з прийняття в експлуатацію енергоблока № 2 Хмельницької АЕС. У її роботі взяли участь міністр палива та енергетики України Сергій Єрмілов, президент НАЕК “Енергоатом” Сергій Тулуб, члени Державної комісії, фахівці ХАЕС.

Виступаючи перед учасниками наради, С.Тулуб наголосив на тому, що Компанія робить усе можливе для введення Хмельницького-2 у терміни, визначені Президентом України Леонідом Кучмою, - у серпні 2004 року.

З початку будівництва блока освоєно капітальних вкладень на суму 1 млрд. 378 млн. грн. і введено основних фондів на 313 млн. грн.

Цього року, сказав президент НАЕК “Енергоатом”, джерелами фінансування добудови є спецнадбавка до тарифу на електроенергію АЕС, спецфонд Державного бюджету і власні кошти Компанії.

“За 11 місяців ц.р. по пусковому комплексу ХАЕС-2 освоєно 251 млн.грн: виконано будівельно-монтажних робіт на 141,8 млн. грн. та змонтовано обладнання на 80,3 млн. грн. Вже оформлено контракт з російською корпорацією ТВЕЛ на перше завантаження нового реактора свіжим ядерним паливом. Причому, йдеться про вдосконалені паливні сборки”, – зауважив Президент НАЕК “Енергоатом”.

Сергій Тулуб також підкреслив, що новий енергоблок відповідатиме всім міжнародним вимогам безпеки.

Міністр палива та енергетики С.Єрмілов, усі учасники наради були одностайні в тому, що блок № 2 ХАЕС буде введено в експлуатацію вчасно, без затримки. 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію