Прес-центр

03.10.2002

НАЕК “Енергоатом” влаштовує прес-конференцію щодо Програми соціальної політики НАЕК "Енергоатом" до кінця нинішнього та на 2003 рік.

Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” розробила Програму соціальної політики до кінця нинішнього та на 2003 рік.

Документ всеосяжний, у ньому знайшов відображення цілий ряд заходів, спрямованих на піднесення престижності професії атомника, соціальної привабливості роботи в галузі для молоді, поліпшення умов праці та життя трудівників АЕС.

Програма, зокрема, передбачає істотне прискорення темпів житлового будівництва, спорудження інших соціально значимих об’єктів, вирішення проблем охорони здоров’я, відпочинку, побутового обслуговування працівників атомних електростанцій та ін.

Компанія вже сьогодні взяла під свій патронат сім’ї, котрі виховують малолітніх дітей, надає їм суттєву матеріальну підтримку. Працівники Компанії, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, мають можливість отримувати достойну пенсію, що не принижує людську гідність.

Сповідуючи принцип прозорості, гласності та відкритості, керівництво НАЕК “Енергоатом” влаштовує прес-конференцію, на якій ці та інші аспекти діяльності Компанії будуть доведені до широкого громадського загалу.

Прес-конференція відбудеться у п’ятницю, 4 жовтня ц. р., о 14.00 за адресою: Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 4 поверх.

Ми вітаємо ваше бажання співпрацювати з нами!

Акредитація за тел. 294-48-89.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію