Прес-центр

21.12.2005

Реконструкція тренажера

 

Фахівці учбово-тренувального центру (УТЦ) ВП “Южно-Українська АЕС” готуються до великої серйозної роботи з чергової реконструкції повномасштабного тренажера (ПМТ) блока №3. Цього разу йдеться про крупний проект щодо заміни інформаційно-обчислювальної системи (ІОС).  На даному етапі обговорюються загальні перспективи його впровадження. На сьогоднішній день відомо, що американська сторона (а реалізовуватися черговий проект буде за рахунок програми міжнародної технічної допомоги США з ядерної безпеки) ухвалила рішення про відкриття його фінансування. Розпочати реалізацію проекту передбачається вже на початку 2006 року.

Южноукраїнці хочуть завершити роботи до вересня, щоб у новий навчальний рік УТЦ вступив з оновленим тренажером, адже ІОС для персоналу, що навчається, – основне джерело інформації, на базі якої ухвалюються рішення і виконуються подальші дії. Природно, вона повинна відповідати блоку-прототипу. На діючому обладнанні третього “мільйонника” реконструкцію ІОС верхнього рівня на базі апаратури компанії “Вестінгауз” (США) було виконано в ході планово-попереджувального ремонту 2005 року.

А поки що інструктори учбово-тренувального центру АЕС готуються до  введення в дію тренажера резервного щита управління на ПМТ-3. До Нового року вони проведуть його попереднє тестування. На даному етапі роботи ведуться з випередженням графіка. За попередніми, даними  терміни здачі орієнтовані на кінець січня.  
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію