Прес-центр

28.12.2005

У НАЕК „Енергоатом” новий Колективний договір

 

27 грудня відбулася Конференція трудового колективу ДП НАЕК „Енергоатом”, де розглянуто виконання умов Колективного договору за 2003-2005 роки і проект аналогічної угоди на 2006-2007 роки.

У доповіді, присвяченій означеним питанням, президент НАЕК „Енергоатом” Юрій Недашковський підбив підсумки минулого періоду, докладно зупинившись на економічних і соціальних показниках роботи Компанії.

Із задоволенням хочу констатувати, - наголосив Ю.Недашковський, що завдяки наполегливій праці трудового колективу Компанія продовжила свій розвиток та суттєво зміцнила позиції на електроенергетичному ринку України. Покращилися техніко-економічні показники, зросли виробництво електроенергії, обсяги робіт з підвищення безпеки, реконструкції та модернізації, технічного переозброєння. Так, на реконструкцію, модернізацію та підвищення безпеки енергоблоків у 2005 році спрямовано понад 890 мільйонів гривень.

Водночас, президент Компанії зазначив, що виробничі та фінансові результати останнього часу могли бути кращими. Але через диспетчерські обмеження потужності енергоблоків Компанія тільки у 2005 році недовиробила понад 7 мільярдів кіловат-годин електроенергії та недоотримала внаслідок цього близько 500 мільйонів гривень товарної продукції.

Сьогодні НАЕК продовжує добудову Ташлицької ГАЕС і планує ввести в експлуатацію її пусковий комплекс у складі двох гідроагрегатів вже наступного року. При цьому 10 відсотків кошторису будівництва спрямовується на фінансування соціально-екологічних заходів у регіоні розташування ГАЕС. Це є одним з пріоритетів Компанії на наступний рік.

На Конференції було розглянуто низку нагальних внутрішньо корпоративних питань, зокрема, виконання житлової програми, реформування системи оплати праці, недержавного пенсійного забезпечення тощо.

Постановою Конференції трудового колективу проект Колективного договору на 2006-2007 роки ухвалено з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час обговорення у трудових колективах відокремлених підрозділів і роботи конференції. З-поміж інших рішень Конференції представнику власника та профспілкового комітету доручено розробити і ввести в дію „Положення про медичне страхування працівників ДП НАЕК „Енергоатом” і вирішити питання про створення недержавного корпоративного пенсійного фонду Компанії.

У квітні наступного року буде проведено конференцію трудового колективу, присвячену виконанню Колективного договору за 2005 рік.

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію