Прес-центр

28.12.2005

27 грудня Рівненська АЕС виконала план 2005 року

 

Це – 15 мільярдів 541 мільйон кВт год. електроенергії. 2005 рік став ювілейним для Рівненської АЕС. В цьому році РАЕС святкує 25 років з початку експлуатації, 25 років з моменту пуску першого енергоблока. І всі ці роки станція працювала  надійно та стабільно.

Нинішній ювілейний рік загалом багатий на досягнення – в березні вироблено 250 млрд. кВт год. електроенергії з початку експлуатації, вперше перетнуто 15-ти мільярдний рубіж щорічного виробництва електроенергії; завершено етап освоєння потужності на енергоблоці № 4, який наразі готовий до промислової експлуатації.

Рівненська АЕС визнана переможцем в конкурсі “Лідери паливно-енергетичного комплексу 2005” в номінації “Природоохоронний проект”, яким було визнано лабораторію автоматизованої системи  контролю радіаційної обстановки (АСКРО).

Для довідки: лабораторія АСКРО  - це комплекс для безперервного автоматичного контролю радіаційних параметрів на промисловому майданчику РАЕС, санітарно-захисній зоні, зоні спостереження. Загалом – це  територія  площею  3 тис км2, де проживає близько 130 тис. чоловік у 90 населених  пунктах. Аналогів Рівненському АСКРО немає на всьому пострадянському просторі.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію