Про це йдеться у відповідному акті, підписаному всіма членами Державної приймальної комісії. Нині готу" />  Про це йдеться у відповідному акті, підписаному всіма членами Державної приймальної комісії. Нині готу" />

Прес-центр

20.12.2006

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС прийнято у промислову експлуатацію

 

Про це йдеться у відповідному акті, підписаному всіма членами Державної приймальної комісії. Нині готується наказ Міністерства палива та енергетики України, яким буде затверджено вказаний документ.

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС успішно пройшов комплексні випробування і готовий до роботи в енергосистемі держави.

 

Довідково: Ташлицька ГАЕС є третьою складовою Южно-Українського енергокомплексу (він також включає Южно-Українську АЕС та Олександрівську ГЕС). Потужність першого пускового комплексу у складі двох агрегатів – 300 МВт, річне виробництво електроенергії – 175 млн. кВтг при роботі двох агрегатів. Вартість першого  пускового комплексу - 1 млрд. 028 млн. грн. Загальна вартість ТГАЕС після завершення будівництва (шість гідроагрегатів) згідно з розпорядженням КМУ від 17.06.2002 №342-р становитиме 2 млрд.  353 млн. грн.

Будівництво ТГАЕС почалося у 1981 році. Станція призначена для покриття пікових навантажень у південно-західній частині об'єднаної енергосистеми України, а також для забезпечення надійного базисного режиму роботи Южно-Української АЕС.

 

 

 

 

 

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію