Прес-центр

21.12.2006

Президент НАЕК «Енергоатом» Андрій Деркач ознайомився з роботою ХАЕС

            Андрій Деркач побував на енергоблоці №2 ХАЕС та будівельних майданчиках енергоблоків №3 і № 4, у місті-супутнику оглянув медико-санітарну частину, зокрема, її стаціонарне дитяче відділення, культурно-спортивний комплекс, Духовно-просвітницький центр та Центр ділових зустрічей.

            На Хмельницькій АЕС президент «Енергоатому» провів технічну нараду, на якій  було розглянуто виробничі питання діяльності станції, ходу ремонтних робіт на енергоблоці №2 та термінів його завершення. Особливу увагу Андрій Деркач приділив  аналізу порушень в роботі АЕС та заходам щодо уникнення їх у майбутньому.

            З міським головою Нетішина Олександром Смишляєвим та представниками міської влади обговорено ситуацію в соціальній сфері. Під час зустрічі підбито підсумки  житлового будівництва у 2004-2006 р.р., детально розглянуто плани спорудження житла та інших об’єктів соціальної сфери   наступного року і стратегію  житлового будівництва на 2008-2010 рр.  

            Наголосивши, що керівництво «Енергоатому» має тверді наміри суттєво удосконалити підходи до здійснення соціальної політики, Андрій Деркач поставив завдання ввести 2007 року житловий будинок та малосімейний гуртожиток, а також провести підготовчі роботи для спорудження наступного житлового будинку.         Спільно з міською владою розглянуто перспективи  подальшого розвитку міста-супутника, шляхи вирішення проблем водопостачання, водовідведення, очистки каналізаційних стоків, питання диспетчеризації житлових будинків.  

Президент Компанії звернув увагу на проблеми безробіття в місті, необхідність налагодження ефективної системи боротьби з наркоманією та вдосконалення комплексної роботи з молоддю, поліпшення медичного обслуговування персоналу ХАЕС і жителів міста.

            «Найпростіше – виплатити працівнику гроші і забути. Але якість життя людини – це не лише зарплата», - наголосив Андрій Деркач і закликав керівництво станції приділяти більшу увагу  поліпшенню виробничих і побутових умов атомників.

У найближчих планах  - спорудження в Нетішині спортивного комплексу та профілакторію. В цьому контексті Андрій Деркач  запропонував активніше залучати  до виконання проектних робіт персонал ХАЕС, а не витрачати кошти на запрошення сторонніх організацій.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію