Прес-центр

22.12.2006

День Енергетика!

Шановні друзі! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика! У багаточисельному загоні українських енергетиків сорокатисячний колектив НАЕК «Енергоатом» посідає особливе місце, адже на сьогодні атомні електроста

                                                  Шановні  друзі!

              Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика!

У багаточисельному загоні українських енергетиків сорокатисячний колектив НАЕК «Енергоатом» посідає особливе місце, адже на сьогодні атомні електростанції генерують половину  електроенергії, що виробляється в нашій державі.

 Прийнятою цьогоріч стратегією розвитку паливно-енергетичного комплексу України до 2030 року передбачено збільшити виробництво електроенергії у 2,3 раза та утричі наростити її експорт. При цьому частка  атомної енергетики в загальному обсязі виробництва має зберегтися на нинішньому  рівні – у межах 50%. Рішення Уряду  вмотивоване тим, що атомна енергетика у порівнянні з іншими джерелами електроенергії вигідно відрізняється як  низькою собівартістю, значним ступенем надійності, так і мінімальним впливом на зовнішнє природне середовище.

Для того, щоб гідно утримати взяту нинішнім поколінням атомників високу планку, нам належить здійснити в галузі масштабні перетворення з модернізації діючих та спорудження нових потужностей, підвищення безпеки експлуатації АЕС, доведення її рівня до міжнародних стандартів та вирішення цілого комплексу інших заходів, які допоможуть уже впродовж кількох наступних років перетворити «Енергоатом» на сучасну європейську компанію.

Вірю, що ці завдання під силу нашому колективу, і впевненість моя ґрунтується, насамперед, на усвідомленні вашого потужного інтелектуального потенціалу, високої відповідальності і самовідданості. У свою чергу, керівництво Компанії робитиме все можливе, щоб професія атомника ставала усе більш престижною, краще забезпеченою матеріально. Невдовзі  ви відчуєте позитивні зміни  щодо обсягів і темпів спорудження житла, зростання видатків на розвиток соціальної сфери міст- супутників, поліпшення виробничих та побутових умов.

Сьогодні ж, вітаючи із професійним святом, хочу побажати вам і вашим родинам міцного здоров’я, достатку, впевненого погляду у день прийдешній та успішної продуктивної праці на благо розвитку атомної галузі, в ім’я зміцнення енергетичної незалежності рідної України!

З повагою

Президент ДП НАЕК «Енергоатом»                                     Андрій Деркач 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію