Прес-центр

27.12.2006

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Настають улюблені для кожного з дитинства новорічні та різдвяні свята, наповнені почуттями світлої радості, душевного піднесення і щирої надії на щасливий завтрашній день. Цієї чудової пори прийнято підбивати підсумки року, що минає, і планувати добрі спр

Шановні друзі!

 Дорогі атомники!

Настають улюблені для кожного з дитинства новорічні та різдвяні свята, наповнені почуттями світлої радості, душевного піднесення і щирої надії на щасливий завтрашній день. Цієї чудової пори прийнято підбивати підсумки року, що минає, і планувати добрі справи на майбутнє.

Багатотисячний колектив НАЕК «Енергоатом» завершує 2006 рік з оптимістичними результатами. Приємно зазначити, що виробничі плани з генерації електроенергії ми перевиконали, чим продемонстрували відповідальний підхід до реалізації поставлених перед галуззю завдань.

У найближчій перспективі керівному складу і персоналу Компанії належить здійснити  ряд важливих заходів, спрямованих на значне поліпшення ситуації в атомній енергетиці. Йдеться, насамперед, про підвищення рівня безпечної експлуатації діючих потужностей завдяки неухильному виконанню графіка планово-попереджувальних ремонтів, налагодженню вчасного і в повному обсязі забезпечення АЕС необхідними деталями і устаткуванням, створенню повноцінного централізованого запасу обладнання, посиленню виробничої та виконавської дисципліни.

Розуміючи особливу для нашої галузі вагу людського фактора, керівництво Компанії  значної уваги надає розвитку соціальних програм. Нові підходи до формування засад соціальної політики «Енергоатому» мають на меті створити для працівників галузі такі умови, щоб вони почувалися комфортно і на роботі і в побуті, а професія їхня рік у рік  ставала престижнішою. Уже 2007 року  підвищиться заробітна плата, вдвічі збільшиться фінансування будівництва житла для персоналу станцій, зростуть видатки на медичне обслуговування атомників  та членів їх сімей, позитивних змін зазнає система організації відпочинку   працівників галузі.

Усі ці масштабні плани ми будемо здійснювати разом, а тому нам, як ніколи, потрібні взаєморозуміння, взаємна  підтримка і віра в те, що ця робота нам під силу.

Дорогі друзі! З почуттям глибокої поваги до вашої  самовідданості і постійної турботи про надійну, ефективну експлуатацію атомних електростанцій, хочу сердечно подякувати вам усім за успішну роботу у 2006 році і щиро привітати з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, добра, достатку, сімейного затишку в оточенні радісних дитячих посмішок і Божого благословення на довгі, щасливі літа!

                 Веселих вам свят!

                 З повагою

Президент

НАЕК «Енергоатом»                                                            Андрій Деркач  
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію