Прес-центр

22.12.2011

Прес-тур на Южно-Українській АЕС

20 грудня на Южно-Українському енергетичному комплексі побувала делегація журналістів газети «ТВ-Всесвіт», телеканалу і радіостанції «Твій Всесвіт», об'єднаних в товариство «Телевізійні кабельні мережі «ВСЕСВІТ».

Це не перший візит регіональних журналістів на майданчик Южно-Української АЕС. Чотири тижні тому відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС організовував прес-конференцію для медіа-видань і телеканалів області та міста. Метою зустрічі було ознайомлення представників ЗМІ регіону з принципом роботи об'єктів Южно-Українського енергокомплексу, отримання інформації безпосередньо від фахівців-енергетиків.

Після прес-конференції представники «Всесвіту» вирішили на власні очі побачити атомну станцію, Олександрівську ГЕС і Ташлицьку ГАЕС, безпосередньо побувавши на цих об'єктах. Слід зазначити, що з інформацією про АЕС журналісти з Первомайська працюють часто: двічі на тиждень на радіохвилях «Твій Всесвіт» транслюється програма «Новини ЮУАЕС», яку готує відділ роботи з громадськістю та ЗМІ енергокомплексу. Крім того, при створенні власного інформаційного продукту «Всесвіт» використовує прес-релізи АЕС, що розповідають про усі важливі події, які відбуваються на майданчику атомної станції.

Підбиваючи підсумки зустрічі, програмний директор радіостанції «Твій Всевіт» Назар Діордіца підкреслив, що у первомайців давно сформувалися своя думка і своє ставлення до  атомної станції. Із засобів масової інформації сусіди міста-супутника знають, що робота АЕС безпечна і страхи, пов'язані з нею, - давно в минулому. А його колега - диктор радіо Галина Волох упевнена, що люди побоюються атомної енергетики від незнання. «Особисто для себе я дізналася багато цікавого: про будову реактора, про системи захисту АЕС. Якби кожен житель регіону таким чином ознайомився з атомною станцією, упевнився б в тому, що поки цей ядерний гігант контролюється фахівцями, його робота буде безпечною», - сказала вона.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію