Прес-центр

23.12.2011

Запрошуємо до співпраці інвесторів

НАЕК «Енергоатом» у зв’язку з початком реалізації «Програми реконструкції, модернізації, оснащення та розвитку ВП «Донузлавська ВЕС» зацікавлений у співпраці в будівництві та експлуатації вітрових електростанцій і чекає на пропозиції від потенціальних ін

У березні 2011 року ДП НАЕК «Енергоатом» затвердив «Програму реконструкції, модернізації, оснащення та розвитку ВП «Донузлавська ВЕС» на 2011-2030 роки». Мета Програми – забезпечення реалізації державної політики щодо збільшення виробництва електроенергії за рахунок енергії вітру. Завдяки втіленню Програми на території України з’являться нові вітрові електричні станції загальною потужністю близько 600 МВт.

До речі, при будівництві вітростанцій в Криму на майданчиках Донузлавської ВЕС будуть використані сучасні вітроагрегати встановленою потужністю понад 2,5 МВт. У 2012 році в рамках згаданої Програми заплановані роботи з визначення вітрового потенціалу майданчиків Донузлавської ВЕС. За попередніми оцінками спеціалістів вітростанції на цих ділянках вироблятимуть електричну енергію з коефіцієнтом використання встановленої потужності не нижче  0,3.

НАЕК «Енергоатом» у зв’язку з початком реалізації «Програми реконструкції, модернізації, оснащення та розвитку ВП «Донузлавська ВЕС» зацікавлений у співпраці в будівництві та експлуатації вітрових електростанцій і чекає на пропозиції від потенціальних інвесторів.

Контактна особа:  Фролов Костянтин Ювеналієвич - директор з об’єктів неядерної енергетики ВП «Атомпроектінжиніринг» НАЕК «Енергоатом»

тел.: (044) 206-97-41, факс: (044) 206-97-53

e-mail: k.frolov@direkcy.atom.gov.ua
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію