Прес-центр

26.12.2011

Крок до вирішення житлової проблеми у місті енергетиків НетішиніОдним із основних пріоритетних напрямків соціального розвитку ДП НАЕК  «Енергоатом» на 2008-2012 роки є підвищення якості життя працівників, у тому числі комплексний підхід до вирішення житлової проблеми в містах – супутниках АЕС.

Символічно, що саме 22 грудня, коли атомники відзначають своє професійне свято, подарунком для 72 родин нетішинців стало вручення ключів від житла, щойно зданого генпідрядником ПрАТ «Агробудмеханізація».

Колектив цього будівельного підрозділу сьогодні трудиться над завершенням спорудження останнього, п’ятого під’їзду 180- квартирного будинку.

Під час урочистостей  генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко наголосив, що атомники зачекалися на подібну  подію, адже останній раз житло здавалось разом із пуском другого енергоблоку у 2004 році. І нарешті справу вирішено. «Ми пройшли всі процедури на шляху оформлення документів і готові вручити ключі від двох під’їздів нового дев’ятиповерхового будинку. Квартири пройшли лише чорнову обробку, і кожному належить ще чимало зробити, аби привести їх до якнайкращого стану. Але це привабливий і світлий відрізок шляху».

Присутній на святі заступник виконавчого директора виконавчої дирекції з кадрів, праці та соціальних питань ДП НАЕК «Енергоатом» Владислав Янішевський зазначив, що «незважаючи на перешкоди, адже житлове будівництво не входить в тариф на електроенергію, а також нелегкий шлях до відчуження квартир, цього дня відбулась знаменна подія і багато працівників станції вперше отримали житло, а дехто поліпшив житлові умови. Відтак є побажання продовжити цей шлях завершенням будівництва решти під'їздів у цьому будинку для поліпшення життєвого рівня працівників станції».

За словами представників генпідрядника ПрАТ «Агробудмеханізація» В.І.Коваля, спорудження наступної черги житла (ще три під’їзди) буде завершена у наступному році. Нехай щорічне заселення працівників ХАЕС у нові будинки стане традицією!
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію