Прес-центр

21.12.2012

Привітання міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка з Днем енергетика

Вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика! Атомна енергетика забезпечує значний внесок в енергетичний баланс України і є вагомою складовою енергетичного комплексу держави. Дотримуючись високих стандартів безпеки, атомна галузь є основою надійного

Вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика!

Атомна енергетика забезпечує значний внесок в енергетичний баланс України і є вагомою складовою енергетичного комплексу держави. Дотримуючись високих стандартів безпеки, атомна галузь є основою надійного забезпечення громадян і економіки країни електроенергією.

Президент України Віктор Янукович поставив перед нами стратегічне завдання – через 10 років Україна повинна бути енергетично неза-лежною державою. Роль атомної енергетики у досягненні поставленої мети важко переоцінити. На цьому шляху керівництво держави приділяє велику увагу розвитку атомної енергетики.

Зокрема, у жовтні 2012 року в Україні розпочато будівництво заводу з фабрикації ядерного палива, що повністю забезпечить потреби вітчизняних АЕС у цьому ресурсі.

Завдяки наполегливій праці багатотисячних колективів відокремлених підрозділів ДП НАЕК «Енергоатом», Україна визнана однією з провідних країн світу за рівнем технологічного розвитку ядерної галузі та дотримання безпеки на АЕС.

Висловлюю щиру подяку за вашу щоденну роботу, за неухильне прагнення до самовдосконалення. Нехай у новому році робота приносить задоволення.

Добробуту і здоров’я вам і вашим близьким!

З повагою,

Міністр енергетики та вугільної

промисловості України

Юрій БойкоНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію