Прес-центр

19.12.2008

Шановні колеги!

Дозвольте від щирого серця привітати вас з нашим професійним святом – Днем енергетика! Наша держава займає одне з чільних місць серед європейських країн у сфері розвитку та управління паливно-енергетичним сектором. І атомні електростанції завжди бул

Дозвольте від щирого серця  привітати вас з нашим професійним святом – Днем енергетика!

Наша держава займає одне з чільних місць серед європейських  країн  у сфері розвитку та управління паливно-енергетичним сектором. І атомні електростанції завжди були і будуть однією з головних складових економіки України.

2008 рік ознаменувався закладенням серйозного фундаменту для розвитку атомної енергетики України. На урядовому рівні було прийнято рішення про вибір типу реактора для добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС. Активно продовжувались роботи з подовження терміну експлуатації діючих енергоблоків АЕС. І ми вважаємо, що подальший розвиток Компанії, зростання її встановлених потужностей будуть запорукою реалізації соціальних прав та гарантій працівників «Енергоатому».

НАЕК «Енергоатом» упродовж багатьох років є флагманом вітчизняної енергетики, генеруючи половину  електроенергії, яка виробляється в нашій державі. Рік, що минає, підтвердив націленість атомників на досягнення високих результатів.

Хочу від усього серця подякувати вам, шановні колеги, за плідну працю, за високий професіоналізм і відповідальність!

Тож нехай з кожним роком міцніє наша Компанія, розвивається галузь і розквітає Україна!

Бажаю вам щастя й успіху, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у ваших родинах завжди панують любов, злагода і добробут! І  пам’ятаймо, що  наше завтра будується сьогодні!

 

З повагою

Президент ДП НАЕК “Енергоатом”                     Ю.О. Недашковський
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію