Прес-центр

30.12.2008

Шановні друзі, колеги!

За кілька днів один рух стрілки годинника перенесе нас з 2008 року у наступний 2009 рік. В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, нездійснені мрії та сподівання. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам мож

За кілька днів один рух стрілки годинника перенесе нас з 2008 року у наступний 2009 рік.

В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, нездійснені мрії та сподівання. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку атомної галузі України.

Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших ваших мрій.

І хай збудеться все задумане, а 2009 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри. Подаруємо найдорожче, найцінніше любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.

Хочу побажати всім нам невпинного руху вперед, нових професійних досягнень, стабільного розвитку атомної енергетики. Нехай новий рік принесе мир та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Успіхів Вам і удачі, щастя і благополуччя!  З Новим роком!

Президент ДП НАЕК “Енергоатом”                                                Ю.О. Недашковський
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію