Прес-центр

11.12.2013

Робота ДП НАЕК «Енергоатом» відбувається у штатному режимі згідно з затвердженим графіком

11 грудня 2013 року в роботі знаходяться 11 з 15 атомних реакторів, які виробляють близько 50 відсотків електроенергії України.

Робота ДП НАЕК «Енергоатом» відбувається у штатному режимі згідно з затвердженим графіком, активно реалізується Комплексна (зведена) програма підвищення безпеки діючих енергоблоків АЕС України, розроблена на виконання урядових завдань щодо  реалізації Енергетичної   стратегії   України   на   період   до  2030  року. Підвищення безпеки  діючих енергоблоків АЕС є пріоритетним завданням державної політики ДП НАЕК «Енергоатом».

Працівники атомної галузі, а це більше ніж 35 тисяч чоловік, знаходяться на своїх робочих місцях та забезпечують стабільне функціонування енергетичної системи. Робота на підприємстві ДП НАЕК «Енергоатом» відбувається в штатному режимі згідно із графіком.

11 грудня 2013 року в роботі знаходяться 11 з 15 атомних реакторів, які виробляють близько 50 відсотків електроенергії України.

9 грудня ДП НАЕК «Енергоатом» отримало ліцензію на експлуатацію енергоблоку №1 Южно-Української АЕС на енергетичних рівнях потужності у наступні 10 років. Сьогодні на блоці йдуть передпускові випробування. Їм передувала безпрецедентна ремонтна кампанія тривалістю більше 280 діб. Близько сотні ремонтних, реконструктивних і модернізаційних робіт, виконаних у її перебігу, дозволили привести обладнання енергоблоку у відповідність до діючих сьогодні в атомній енергетиці норм і правил.

З чітким дотриманням графіку проходить ремонтна кампанія 2013 року на Запорізькій АЕС: триває 56 доба середнього планового ремонту енергоблоку № 5 (планове закінчення ремонту - 15 грудня 2013). Весь період ремонту відбувався за умов чіткого дотримання високого рівня безпеки і надійності роботи обладнання та правил і норм безпеки.

Відповідно до законодавства України підрозділами фізичного захисту ВП АЕС та військовими частинами внутрішніх військ МВС України забезпечується безперервність функціонування систем фізичного захисту АЕС, безумовне виконання вимог перепускного та внутрішньоо’бєктових режимів, посилений рівень охорони ядерних установок та ядерних матеріалів, заходи запобігання виникнення кризових та надзвичайних ситуацій.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках АЕС – у межах норми.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію