Прес-центр

31.12.2014

РАЕС успішно пройшла аудит на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004

Рівненська АЕС успішно пройшла черговий наглядовий аудит та оцінку відповідності інтегрованої системи менеджменту (ІСМ) вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008 (управління якістю) та ISO 14001:2004 (екологічний менеджмент). Аудит проведено представниками міжнародного сертифікаційного органу «ТЮФ НОРД Україна» у грудні 2014 року.

У 2007 році РАЕС вперше отримано міжнародні сертифікати відповідності вимогам міжнародних стандартів. З того часу щорічно аудитори «ТЮФ НОРД Україна» проводять наглядові аудити, під час яких перевіряють діяльність підрозділів відповідно до визначеної у РАЕС процесної моделі. Такими процесами є: організація та управління, екологічний менеджмент, охорона праці та здоров’я, управління виробництвом, забезпечення безпеки, технічне обслуговування та ремонт, управління розвитком та інвестиціями, відомчий нагляд та інспекції, управління закупівлями, управління персоналом, управління інфраструктурою.

В наступному році РАЕС чекає ресертифікаційний аудит, за результатами якого сертифікаційним органом буде прийнято рішення щодо продовження дії сертифікатів.

Аудитори відзначили низку позитивних аспектів діяльності ВП РАЕС, а також потенціал для покращання діяльності. Для удосконалення аудиторами надано рекомендації, на підставі яких розроблено коригувальні заходи.

За словами генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина використання інтегрованої системи менеджменту є прогресивним запровадженням та свідченням європейського підходу до управління.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію