Прес-центр

25.12.2015

Генеральний директор ЮУАЕС зустрівся з молодими фахівцями

24 грудня відбулася зустріч представників адміністрації та профкому Южно-Українського енергокомплексу з молодими працівниками підприємства. Мета заходу - заохочення талановитої молоді, створення умов для ефективного розвитку молодих фахівців, поширення та культивування в молодіжному середовищі корпоративних цінностей і цінностей постійного самовдосконалення.

Вітаючи учасників зустрічі, генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко зазначив: «Сьогодні 2098 працівників енергокомплексу - молодь у віці до 35 років. Це близько третини всього персоналу. Таким чином, нам є кому передавати і відповідальність, і управління підприємством на наступні роки. Думаю, та кадрова і соціальна політика, яка у нас реалізується, є гарним заділом для збереження досвіду старших працівників і доповнення його новими прогресивними знаннями молодих».

Приємним моментом зустрічі стало нагородження переможців і призерів конкурсів наукових доповідей і професійної майстерності ВП ЮУАЕС і НАЕК «Енергоатом». Примітно, що більшу частину з них було працевлаштовано на підприємство за тристороннім договором «ЮУАЕС-Студент-ВУЗ». На думку представників адміністрації, це свідчить про те, що у компанії в цілому та відокремленому підрозділі «Южно-Українська АЕС», зокрема, вибраний правильний шлях з налагодження зв'язку між навчанням і виробництвом.

Півторагодинну бесіду між представниками адміністрації та їх можливою майбутньою зміною було побудовано в форматі відкритого діалогу. Йшлося про перспективи розвитку енергокомплексу, шляхи підвищення ефективності підготовки персоналу та підвищення його кваліфікації, підходи до рішення житлових проблем працівників, підвищення дієвості кадрового резерву, формування активної соціальної позиції молодих тощо.

Першою ластівкою переходу від слів до справи стане створення робочих груп для вдосконалення окремих напрямків діяльності підприємства. У їх складі молоді фахівці займуться генерацією ідей та їх детальним опрацюванням, отримають можливість пройти школу практичної реалізації своїх задумів. На думку адміністрації, це допоможе молодим отримати перший досвід управління.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію