Прес-центр

29.12.2015

У 2016 році на енергоблоках ЗАЕС планується провести 3 середніх і 2 капітальних ремонти

Ремонтна кампанія 2015 року на Запорізькій АЕС проводилася відповідно до графіка виведення енергоблоків АЕС України в планово-попереджувальні ремонти. Виконано планові середні ремонти блоків № 3, 4 та 6, а також капітальні ремонти блоків № 2 та 5. Ремонтну кампанію 2015 року завершить капітальний ремонт енергоблока №1, який 19 грудня 2015 року був переведений зі стану «холодний резерв» у стан «зупин для ремонту» для проведення планового капітального ремонту - останнього ремонту перед продовженням терміну експлуатації (ПТЕ) енергоблока. Тривалість ремонту за планом складе 129 діб. Завершення ремонтних робіт планується 25 квітня 2016 року.

Сумарна тривалість проведених планових ремонтів в 2015 році склала 378,25 діб при плані в 391 добу. Скорочення тривалості ремонтів склало 12,75 доби ремонтного часу, що в свою чергу дозволило виробити додаткові кіловат-години електроенергії з виконанням усіх вимог безпеки, надійності та ефективності.

При плануванні та проведенні ремонтів основним пріоритетом було підтримання безпеки і надійності роботи обладнання на високому рівні. Основний обсяг ремонтних робіт на Запорізькій АЕС був виконаний ремонтним персоналом станції із залученням фахівців підрядних організацій.

Ремонтна кампанія 2016 року почнеться з лютого місяця. За планом в лютому буде виведено в середній ремонт (тривалість 104 доби) енергоблок №2. Це буде останній перед продовженням терміну експлуатації (ПТЕ) ремонт енергоблока №2.

На 2016 рік в ремонтну кампанію заплановано виконати три середніх та два капітальних ремонти. Середні ремонти енергоблоків № 2, 5, 6 та капітальні ремонти енергоблоків № 3, 4 відповідно до затвердженого графіка виведення енергоблоків АЕС України в планово-попереджувальні ремонти.

Основним завданням для колективу Запорізької АЕС є проведення планових ремонтів відповідно до графіка, забезпечення якості ремонтних робіт для подальшої надійної експлуатації блоків.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію