Прес-центр

27.12.2016

Транспортний цех Запорізької АЕС поповнився новими автобусами

Напередодні Дня енергетика і Нового року автопарк Запорізької АЕС поповнився чотирма новими автобусами виробництва корпорації «Еталон». Це дозволить в більш комфортних умовах виконувати пасажироперевезення.

Сьогодні жоден підрозділ Запорізької АЕС не може обійтись без послуг транспортного цеху, оскільки він забезпечує всі потреби атомної станції в пасажирських і вантажних перевезеннях, має потужну ремонтну і паливну базу. По суті, це цілий автомобільний комплекс, який виконує складні виробничі завдання.

«Напередодні Нового року нам дуже приємно отримати такий подарунок. Це автобуси марки «Еталон». Місткість їх 69 чоловік, з яких 24 посадочних», - сказав начальник транспортного цеху Володимир Коробко.

Транспортний цех вже має автобуси марки «Еталон», які дуже добре себе зарекомендували протягом більш ніж року. Вони дуже сподобались персоналу за комфортність, цікавий дизайн та якість.

За екологічним стандартом нові автобуси відповідають «ЄВРО-3», що є обов’язковим для транспортних засобів в межах міста.

Щоденно для перевезення персоналу в рейс виходить до 45 автобусів. Але, нажаль, лише половина з них є новими. Інші відпрацювали більше 30 років та потребують заміни. Проте, начальник транспортного цеху Володимир Коробко відзначає, що незалежно від віку транспортного засобу, всі вони виходять в рейс в технічно справному стані.

«Не має значення новий автомобіль чи старий. Він завжди виходить на лінію в технічно справному стані. Він проходить всі технічно обслуговування, ремонти. Інша справа, що комфорт змінюється за 10-15 років», - прокоментував Володимир Коробко.

Кожен день одним тільки ранковим рейсом водії транспортного цеху доставляють до прохідних ЗАЕС та інших об'єктів понад 3700 працівників станції. А якщо врахувати ще й кількість вахтового персоналу, плюс людей, що повертається з роботи, - виходить величезна кількість перевезень. Тому автобуси повинні відповідати вимогам безпеки та комфорту.

В 2017 році на оновлення автопарку транспортного цеху планується виділити понад 25 млн гривень.

Довідка. Запорізька АЕС – найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі зі встановленою потужністю 6 000 МВт. На ЗАЕС експлуатуються 6 енергоблоків потужністю 1 млн кВт кожен. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий – в 1985 р., третій – в 1986 р., четвертий – в 1987 р., п'ятий – в 1989 р., шостий – у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

В останні роки станція виробляє близько 50% всієї електроенергії, виробленої атомними станціями України, і більше 22% від загального виробітку електроенергії в країні.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію