Прес-центр

20.12.2007

З Днем енергетика!

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика! Встановлення цього свята – свідчення вагомої ролі енергетиків у розвитку національної економіки та відзнака на державному рівні складної і відповідальної праці десятк

Шановні  колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Встановлення цього свята – свідчення вагомої ролі енергетиків у розвитку національної економіки та відзнака на державному рівні складної і відповідальної праці десятків тисяч фахівців галузі.

НАЕК «Енергоатом» упродовж багатьох років є флагманом вітчизняної енергетики, генеруючи половину  електроенергії, яка виробляється в нашій державі. Рік, що минає, підтвердив націленість атомників на досягнення високих результатів. У січні-листопаді АЕС України виробили понад 84,5 млрд кВт/год електроенергії, більш як на 2,07 млрд. кВт/год поліпшивши показник аналогічного періоду 2006 року. Сьогодні є всі підстави стверджувати, що річне завдання з виробництва електроенергії Компанією буде перевиконано.

За вказаний період на третину зменшилася кількість порушень у роботі АЕС – із 30 за 11 місяців минулого року до 21 в січні-листопаді нинішнього. А недовиробіток електроенергії у зв’язку з порушеннями скоротився майже на порядок. Якщо торік за 11 місяців він становив понад 3,5 млрд. кВт/год, то  в січні-листопаді 2007р. – лише 380 млн. кВт-год.

З початку 2007 року «Енергоатому» вперше за свою історію вдалося налагодити повне фінансове забезпечення та своєчасне виконання програм з підвищення ядерної безпеки, а також інших галузевих програм, що мають забезпечити перспективний розвиток ядерної галузі у відповідності з Енергетичною стратегією України на період до 2030 року. Ідеться, насамперед, про реалізацію Концепції підвищення безпеки діючих енергоблоків атомних станцій, заміну застарілого обладнання на АЕС, виконання програми з підвищення безпеки та модернізації нових блоків №2 Хмельницької та №4 Рівненської АЕС і програми робіт з продовження строку експлуатації енергоблоків, а також активізацію підготовчих робіт з будівництва нових потужностей на Хмельницькій АЕС.

Протягом останнього року в Компанії виконано значний обсяг заходів з посилення ефективності системи управління та інженерно-технічної підтримки, персоніфікації відповідальності керівників і виконавців. Було створено групи управління проектами, організовано постійний контроль за виконанням робіт, забезпечено централізоване планування та стовідсоткове фінансування заходів. Також у 2007 році проведено переоцінку основних фондів НАЕК «Енергоатом».

Запорука успіхів Компанії – щоденна напружена і продуктивна праця кожного члена нашого великого колективу. Постійно пам’ятаючи про це, керівництво «Енергоатому» робить усе можливе для того, щоб професія атомника ставала усе більш престижною, краще забезпеченою матеріально, щоб рік у рік поліпшувалися умови праці, побуту і відпочинку, споруджувалося більше квартир, зростала якість медичного обслуговування наших працівників і членів їх сімей, всебічно розвивалася соціальна сфера міст-супутників АЕС.

З метою оптимізації оплати праці в Компанії впроваджено 25-розрядну сітку, в повному обсязі виконуються умови Колективного договору.                                

Від імені керівництва НАЕК «Енергоатом» висловлюю глибоку вдячність за Ваш професіоналізм, корпоративну солідарність і відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків. Вірю, що  всі поставлені перед Компанією завдання під силу нашому колективу, який упродовж кількох наступних років неодмінно зуміє перетворити «Енергоатом» на сучасну європейську компанію.

Дорогі друзі! Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, достатку, радості, добра і успішної продуктивної праці на благо розвитку атомної галузі, в ім’я зміцнення енергетичної незалежності держави!

З повагою

Виконуючий обов’язки президента  ДП НАЕК «Енергоатом» Микита Константінов 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію