Прес-центр

18.12.2007

Запорізькому-4 виповнилось 20 років18 грудня 1987 року енергоблок №4 Запорізької АЕС було підключено до енергомережі СРСР. Робота багаточисельного колективу Запорізької АЕС  - будівельників, монтажників, налагоджувальників та експлуатаційників завершилася успіхом. Пуск четвертого енергоблоку став подією не лише для ЗАЕС, але і для усієї країни.

За весь час експлуатації на четвертому енергоблоці виконано роботи з модернізації та реконструкції обладнання: встановлено нову систему управління та захисту реактору; під час планового ремонту 2007 року встановлено нові модернізовані регулюючі клапани вузла живлення. Усі реалізовані заходи забезпечують надійну роботу обладнання запорізького-4.

Свій ювілей енергоблок зустрічає з гарними показниками: за двадцять років вироблено майже 128 млрд. кВтг електроенергії.

“Сьогодні ті, хто брав безпосередню участь у введенні в експлуатацію четвертого енергоблоку, - авторитетні, висококваліфіковані спеціалісти у НАЕК «Енергоатом», керівники та фахівці найвищого рівня на атомних станціях України. Ювілей четвертого енергоблоку – це прекрасна нагода згадати досягнення колективу та подякувати кожному працівнику за високий професіоналізм, працьовитість та відповідальність” – сказав генеральний директор Запорізької АЕС В’ячеслав Тищенко.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію