Прес-центр

20.12.2007

22 грудня перший блок Южно-Української АЕС відзначатиме своє 25-річчяВнесок блока-іменинника у загальнодержавне виробництво електроенергії перевищив 140 млрд. кіловат. Це обсяг середньорічного споживання країни (за показниками 2005–2006 рр.).

Загалом в енергосистемі держави сьогодні працюють три блока-мільйонника Южно-Української атомної станції. Разом з ними несуть вахту два гідроагрегата Олександрівської ГЕС та два агрегата Ташлицької ГАЕС.

Атомна, гідро- та гідроакумулююча станції входять до складу Южно-Українського енергокомплексу - унікального об'єкту з реальною перспективою подальшого розвитку як ядерно-енергетичної, так і гідротехнічної складової.

Щорічний внесок комплексу в енергетичне виробництво України дорівнює 18-20 млрд. кіловат-годин. Це понад 10% від загальнодержавного виробництва та чверть від всієї  електроенергії, виробленої українською атомною генерацією.

Річна робота енергетичного комплексу на Південному Бузі дозволяє країні заощадити понад 5,5 млрд. кубометрів природного газу, або більше 7 млн. тонн вугілля, які необхідно спалити для виробництва такої кількості кіловат.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію