Прес-центр

24.12.2007

На ПМТ УТЦ Южно-Української АЕС введено в дослідну експлуатацію модернізовану систему представлення параметрів безпекиВ учбово-тренувальному центрі Южно-Української АЕС виконано черговий етап модернізації повномасштабного тренажера (ПМТ) третього енергоблоку - вдосконалено систему представлення параметрів безпеки (СППБ). Проект міжнародної технічної допомоги по лінії Департаменту енергетики США стартував у квітні цього року. Займалися роботами фахівці Тихоокеанської Національної ядерної лабораторії. До виконання проекту було залучено компанію «GSE» (США), а також вітчизняну фірму «Вестрон» (м. Харків) та Інженерно-технічний центр (м. Київ).

До недавнього часу на ПМТ використовувалася точна копія СППБ, яка працює на діючому обладнанні. Але для проведення тренажерних занять вона не зовсім зручна. Виконані удосконалення доповнили систему представлення параметрів безпеки  на навчальному тренажері функціями прискорення, повторення та зупинення деяких операцій.  Це дозволить покращити навчальний процес.

Сьогодні нова СППБ на повномасштабному тренажері третього блоку вводиться в дослідну експлуатацію. Напередодні на АЕС побував представник американської фірми «GSE». Він підтвердив виконання всіх запланованих модернізаційних операцій і  готовність оновленої системи до роботи.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію