Прес-центр

17.12.2009

У Києві завершено Всеукраїнський заочний конкурс рефератів з ядерної енергетики та ядерної фізики

16 грудня ц.р. у ДП НАЕК «Енергоатом» було підбито підсумки Всеукраїнського заочного конкурсу рефератів з ядерної енергетики та ядерної фізики серед учнів старших класів. Організаторами конкурсу виступили ДП НАЕК «Енергоатом» і Українське ядерне товариство.

До складу жюрі увійшли провідні викладачі НТУУ «Київський політехнічний інститут» та Одеського національного політехнічного університету.

Переможцями конкурсу стали учениця 11 класу школи №8 м. Жовті Води (Дніпропетровська обл.) Ганна Кулікова (1-е місце), учень 10 класу Володимирецького районного колегіуму (Рівненська обл.) Олександр Бова (2-е місце) і учениця 10 класу школи №3 м.  Южноукраїнська (Миколаївська обл.) Марина Кобильчак (3-е місце).

Окрім того, заохочувальні призи одержали учениця 9 класу школи №2 м. Нетішина (Хмельницька обл.) Діна Пащук, а також випускник школи №5 м. Енергодара (Запорізька обл.) Ростислав Шевченко.

Дипломи і грамоти переможцям, а також подяки за участь у конкурсі та подарунки від ДП НАЕК «Енергоатом» і УкрЯТ учням і їх викладачам вручили перший віце-президент ДП  НАЕК  «Енергоатом» Іван Фольтов і віце-президент, виконавчий секретар УкрЯТ Сергій Барбашов.

Наступний конкурс рефератів відбудеться у 2010 році.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію