Прес-центр

25.12.2007

Колективний договір ДП НАЕК «Енергоатом» у 2007 році успішно виконувався

Конференція трудового колективу ДП НАЕК «Енергоатом», що відбулася 24 грудня, визнала Колективний договір між адміністрацією, профспілками і трудовим колективом Компанії у 2007 році як таким, що виконується, та розглянула проект Колективного договору на

Конференція трудового колективу ДП НАЕК «Енергоатом», що відбулася 24 грудня, визнала Колективний договір між адміністрацією, профспілками і  трудовим колективом Компанії у 2007 році як таким, що виконується, та розглянула проект Колективного договору на 2008-09 роки.

За словами в. о. президента ДП НАЕК «Енергоатом» Микити Константінова, виконання умов Колективного договору стало можливим завдяки виробничим досягненням Компанії. Так, за результатами 11 місяців цього року НАЕК перевиконала план з виробництва та відпуску електроенергії в оптовий ринок, а також підвищила коефіцієнт використання встановленої потужності. 

Керівництво НАЕК «Енергоатом» вважає соціальну політику одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності та невід’ємною складовою ядерної безпеки.

«Для стабільної роботи компанії, з метою підвищення культури безпеки, ми повинні бути впевненими, що наш персонал забезпечений житлом, вирішені питання заробітної плати, медичного забезпечення, належного функціонування дитячих садків і шкіл», - сказав Микита Константінов.

У 2007 році заробітна плата в Компанії виплачувалася у терміни, передбачені Колективним договором, індексація доходів проводилась у відповідності із законодавством. У процесі реформування структури оплати праці, що розпочався в Компанії з 1 березня 2006 році, не було допущено зниження доходів жодного працівника. У повному обсязі виконуються усі вимоги стосовно нормування праці.

З початку 2007 року планові витрати на соціальний розвиток Компанії на 15% перевищили показник аналогічного минулорічного періоду.

За 11 місяців 2007 року послуги з санаторно-курортного лікування в рамках виконання Колективного договору Компанії було надано 16 190 працівникам НАЕК, що на 10% більше, ніж у січні-листопаді 2006 року. При цьому витрати на оздоровлення робітників перевищили аналогічний минулорічний показник на 20%.

В НАЕК «Енергоатом» створена та діє єдина система соціальних пільг та гарантій як працівникам, так і пенсіонерам, так званий «соціальний пакет».

Рівень виконання зобов’язань адміністрації Компанії з надання пільг та компенсацій в рамках Колективного договору складає 100%.

У 2007 році Компанії також вдалось добитися суттєвих позитивних зрушень в темпах будівництва житла для сімей атомників.

В рамках соціальної політики НАЕК «Енергоатом» реалізує комплекс заходів, націлених на підвищення ролі молодих спеціалістів-атомників на виробництві та у громадському житті, проводить планову роботу з розвитку фізкультури та спорту в містах-супутниках АЕС.

У найближчих планах Компанії – розробка програми 5-річного соціального розвитку «Енергоатому» та її інтеграція з відповідними діючими державними цільовими програмами.

Як вважають керівники профспілкових організацій ДП НАЕК «Енергоатом», діючий Колективний договір Компанії є одним з найкращих в Україні.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію