Прес-центр

29.12.2009

ВАТ «ТВЕЛ» і ДП НАЕК «Енергоатом» підписали додаткову угоду на постачання ядерного палива на 2010 рік

Президенти ВАТ «ТВЕЛ» Юрій Оленін і ДП НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковській підписали у Москві додаткову угоду до діючого довгострокового контракту на постачання ядерного палива на атомні станції України у 2010 році. З метою планових перевантажень сві

Президенти ВАТ «ТВЕЛ» Юрій Оленін і ДП НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковській підписали у Москві додаткову угоду до діючого довгострокового контракту на постачання ядерного палива на атомні станції України у 2010 році.

З метою планових перевантажень свіжого ядерного палива на українських АЕС у 2010 році з Росії буде здійснено 14 поставок палива.

Під час переговорів, які передували підписанню додаткової угоди, сторони узгодили вартість палива, графіки поставок і платежів. Ціну палива сформовано на базі діючої методики формування ціни, що грунтується на принципах світових цін.

Під час зустрічі сторони ще раз підтвердили наміри зміцнювати і розвивати російсько-українську співпрацю у галузі ЯПЦ.

Наразі успішно здійснюється реалізація ліцензійного договору на передачу Україні технології виробництва комплектуючих ТВЗ.

Для довідки:

Співпраця ВАТ «ТВЕЛ» з українською стороною розпочалася у 1996 році, коли російська компанія стала переможцем міжнародного тендеру на постачання ядерного палива для реакторів ВВЕР українських АЕС. У 1997 р. між ВАТ «ТВЕЛ» і ДП НАЕК «Енергоатом» було укладено контракт, що передбачає поставки ТВЗ до 2010 року включно.

У 2009 році завершується узгодження та майже підготовлено до підписання довгостроковий контракт на постачання палива для українських АЕС після 2010 року.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію