Прес-центр

28.12.2017

На енергоблоці №3 Рівненської АЕС тривають активні роботи в рамках планового ремонту

На енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС тривають активні роботи в рамках середнього планово-попереджувального ремонту (ППР), який розпочався 8 грудня 2017 року. Впродовж ремонтної кампанії, що розрахована на 240 календарних діб, проводитимуться регламентні та понадрегламентні роботи, а також великий обсяг робіт згідно з Програмою продовження терміну експлуатації енергоблоку.

За повідомленням диспетчера групи відділу підготовки та проведення ремонтів РАЕС, триває 21-а доба ППР. Вже завершено вивантаження ядерного палива з активної зони реактора. Проведено контроль зварних швів парогенераторів (ПГ), здійснюється заміна регуляторів рівня живильної води 3ПГ-1 та 3ПГ-2 на регулюючі клапани типу «Диск». За словами заступника головного інженера енергоремонтного підрозділу з ремонту турбінного устаткування Олексія Треущенка, клапани типу «Диск» успішно експлуатуються на обладнанні турбінного відділення енергоблоків РАЕС та у порівнянні із клапанами шиберного типу у роботі показали себе більш надійними. Ємності парогнераторів заповнені консервуючим розчином.

Проводиться демонтаж та дефектація електродвигунів головних циркуляційних насосів. Завершуються роботи з ремонту тепломеханічного устаткування третього каналу системи безпеки. За інформацією начальника цеху забезпечуючих систем РАЕС Сергія Берьозкіна, на дизель-генераторній станції ДГС-33 енергоблоку №3 проводяться роботи із заміни насосів технічної води, а на загальноблочній ДГС-45 триває капітальний ремонт з повним розбиранням та дефектацією обладнання.

Під час ППР на енергоблоці №3 роботи виконуються висококваліфікованим персоналом  експлуатаційних цехів та енергоремонтного підрозділу РАЕС спільно із підрядними організаціями відповідно до затвердженого мережевого графіка. Як підкреслює начальник відділу підготовки та проведення ремонтів РАЕС Микола Пономаренко, такі роботи на електростанції проводяться не вперше, а задіяний персонал має достатній досвід для їх виконання.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію