Прес-центр

05.10.2018

Енергоблоки та персонал РАЕС готові до роботи в осінньо-зимовий період

Комісією НАЕК «Енергоатом», яка тривала на Рівненській АЕС впродовж тижня, підтверджено  готовність підприємства до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП) 2018-2019 років.

Членами комісії, яка працювала під головуванням заступника генерального інспектора - директора з нагляду за безпекою (ДНБ) НАЕК «Енергоатом» Володимира Новікова, в основних підрозділах Рівненської АЕС проведено перевірку документації, що підтверджує виконання запланованих заходів з підготовки РАЕС до ОЗП, здійснено обходи робочих місць та оглянуто обладнання.

Значну увагу у ході інспекції було приділено перевірці стану території електростанції, її будівель та споруд, покрівель, утеплення будівель, виконання ремонтів основного технологічного та електротехнічного обладнання, стану трубопроводів, арматури, тепловодопостачання, вентиляції, освітлення, транспорту, доріг, пішохідних доріжок, магістральних тепломереж, підземних комунікацій, стан пожежної безпеки та охорони праці, а також готовності персоналу до ОЗП та забезпечення матеріально-технічними ресурсами для роботи в осінньо-зимовий період.

Як зазначили члени комісії, у працездатному стані перебувають системи загальностанційного телефонного зв’язку, оперативного, технологічного, диспетчерського та гучномовного зв’язку, системи оповіщення у випадку надзвичайного стану. До опалювального сезону готові магістральні тепломережі: виконано ремонт трубопроводів, арматури теплових мереж, проведено ревізію теплових вузлів і систем опалення будівель й споруд проммайданчика та соціальних об’єктів. З 27 вересня розпочато опалювальний сезон на проммайданчику електростанції та з 2 жовтня у місті-супутнику РАЕС.

За словами інспектора відділу нагляду за технічною безпекою ДНБ НАЕК «Енергоатом» Дениса Зінькова, результати інспекції свідчать про якісне та повне виконання 127 організаційно-технічних заходів програми підготовки РАЕС до роботи в ОЗП. «У ході комісії, її інспекторами були надані рекомендації та виявлені певні робочі моменти, які потребують доопрацювання. Частина з них завдяки професіоналізму персоналу Рівненської АЕС, була усунута ще у ході перевірки. Головний висновок членів комісії – РАЕС готова до експлуатації енергоблоків у осінньо-зимовий період. Належне виконання Рівненською АЕС організаційно-технічних заходів дозволить гарантувати надійне та безперебійне енергопостачання навіть за умов максимальних навантажень на електромережі».

Також члени перевірки зауважили на відкритості персоналу до діалогу, що дозволило провести інспекцію організовано та вчасно.

Рівненській АЕС надано заключний Акт, в якому відображені результати проведення інспекційного обстеження, який, у свою чергу, буде  представлено в Компанії та Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію