Прес-центр

17.10.2018

На Запорізькій АЕС працює комісія Енергоатома з перевірки готовності до осінньо-зимового періоду

На Запорізькій АЕС працюють представники НАЕК «Енергоатом», Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Хмельницької АЕС. Комісія здійснює планову перевірку готовності станції до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Протягом тижня комісія розгляне стан виконання організаційно-технічних заходів з підготовки ЗАЕС до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

«Підготовка до входження в осінньо-зимовий період практично завершена та проходить виконання заключних заходів. Упевнений в успішній роботі комісії та хочу відзначити повну відкритість станції для перевірки. Всі побажання та рекомендації будуть прийняті в повному обсязі і виконані», - зазначив в.о. генерального директора Запорізької АЕС Юрій Кульба.

«Перевірка торкнеться наступних питань: оцінка стану території об'єктів з пожежної безпеки, охорона праці, а також готовність персоналу та цехів станції», - прокоментував хід перевірки голова комісії - заступник директора департаменту з питань аварійної готовності та реагування - начальник відділу протиаварійного планування НАЕК «Енергоатом» Олег Крикливець.

Також комісією буде проведена оцінка стану аварійної готовності та реагування аварійних груп і бригад, які можуть бути задіяні в позаштатній ситуації і взаємодія підрозділів станції з комісією з надзвичайних ситуацій міста Енергодара.

Результати роботи комісії будуть представлені в підсумковому акті після закінчення перевірки.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію