Прес-центр

01.11.2018

Енергоатом і Електроважмаш уклали угоду про партнерство

Енергоатом і Електроважмаш уклали угоду про партнерство

Завод «Електроважмаш» і НАЕК «Енергоатом» підписали угоду про стратегічне партнерство в енергетичних проектах в Україні до 2024 року.

«Угода з Енергоатомом стане фундаментом для подальшої співпраці. Наші фахівці готові розробити та виготовити турбогенератори й інше обладнання, в тому числі вертикальні двигуни до циркуляційних насосів для охолодження реактора, виконуючи програму імпортозаміщення енергетичного обладнання», - зазначив в.о. директора заводу Дмитро Костюк.

У свою чергу віце-президент НАЕК «Енергоатом» Володимир Пишний зазначив, що завдяки співпраці з Електроважмашем українська атомна енергетика отримала надійного партнера з постачання силового електротехнічного обладнання і зможе закрити потреби як в новому обладнанні вітчизняного виробництва, так і по запчастинах для імпортного - виробництва російського ПАТ «Силові машини».

Генератори виробництва Електроважмашу ТГВ-1100-2 і ТГВ-1100-4 можуть стати альтернативою застарілим ТВВ-1000-2 і ТВВ-1000-4 на атомних станціях Компанії. Крім постачання обладнання, угода про партнерство передбачає обстеження атомних блоків та визначення технічного стану турбогенераторного обладнання, систем забезпечення.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію