Прес-центр

12.11.2018

14-15 листопада на Запорізькій АЕС відбудеться протиаварійне тренування

14-15 листопада 2018 року на Запорізькій АЕС відбудеться спільне з Дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом» та іншими зацікавленими міністерствами і відомствами загальностанційне протиаварійне тренування на тему: «Комунальна аварія на енергоблоці №3 з викидом радіоактивних речовин за передбачені проектом межі, внаслідок порушень в роботі обладнання першого контуру».

Головною метою тренування є перевірка готовності і відпрацювання дій керівного складу, оперативного персоналу та персоналу, що входить до складу об'єктових формувань цивільного захисту (аварійних груп і бригад). Під діями мається на увазі реагування при виникненні умовної радіаційної аварії та ліквідації її наслідків. Перевіряються сили і засоби системи аварійної готовності та реагування ВП ЗАЕС.

Довідка. На АЕС України діє система аварійної готовності і реагування на аварії та надзвичайні ситуації. Створено об'єктові формування цивільного захисту (аварійні групи та бригади) загального і спеціального призначення, які постійно проходять навчання.

Навчання ведеться, відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України і ряду постанов Кабінету Міністрів України. Навчання проводиться раз на три роки, відповідно до «Програми спеціального навчання працівників ЗАЕС, що входять до складу аварійних груп і бригад».
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію