Прес-центр

20.11.2018

Генеральним директором ВП «Атомпроектінжиніринг» призначено Юрія Шейка

Генеральним директором ВП «Атомпроектінжиніринг» призначено Юрія Шейка

Генеральним директором відокремленного підрозділу «Атомпроектінжиніринг» НАЕК «Енергоатома» призначено Юрія Євгеновича Шейка. Відповідний наказ президент Енергоатома Юрій Недашковський підписав 19 листопада 2018 року.

55-річний Юрій Шейко до свого призначення займав посаду директора з виробництва – заступника виконавчого директора з виробництва НАЕК «Енергоатома».

Юрій Шейко народився 03 жовтня 1963 року у м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. У 1985 році закінчив Одеський політехнічний інститут за спеціальністю «Атомні електростанції і установки».

З 1985 по 2008 рр. працював на ВП «Запорізька АЕС», де пройшов шлях від оператора реакторного відділення до головного спеціаліста з енергоблоків – начальника енергоблока. А з 2008 по 2018 рр. працював на різних посадах у виконавчій дирекції з виробництва НАЕК «Енергоатом».

Відмінник атомної енергетики України, Почесний працівник атомної енергетики України.

Нагадаємо, колишній керівник ВП «Атомпроектінжиніринг» Олександр Рибчук, який займав посаду гендиректора ВП «Атомпроектінжиніринг» з 5 березня 2012 року, звільнений з займаної посади за власним бажанням у зв’язку з переходом на іншу роботу у ВАО АЕС.

Довідка. Метою діяльності ВП «Атомпроектінжиніринг» є забезпечення здійснення капітального будівництва за власними проектами, включаючи будівництво нових ядерних та інших енергогенеруючих установок, у тому числі: завершення діючого будівництва, виконання функцій замовника у капітальному будівництві за проектами ВП «Атомпроектінжиніринг», здійснення планування діяльності, пов'язаної зі створенням нових ядерних установок, реалізація інвестиційних проектів з нового будівництва.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію