Прес-центр

21.12.2010

Запорізька АЕС достроково виконала збільшений річний план

Первинний план, який складав 38 639 млн. кВтг, було виконано 11 грудня 2010 р. «Досягнення таких високих показників – не що інше, як результат злагодженої, напруженої роботи колективу професіоналів, які день за днем настирливо прагнуть підкорення нови

20 грудня 2010 року о 18 год. 30 хв. Запорізька АЕС достроково виконала скорегований річний план виробництва електроенергії – 39 852 млн. кВтг.

Первинний план, який складав 38 639 млн. кВтг, було виконано 11 грудня 2010 р.

«Досягнення таких високих показників – не що інше, як результат злагодженої, напруженої роботи колективу професіоналів, які день за днем настирливо прагнуть підкорення нових висот. Завдяки чіткій організації та якісному виконанню усіх видів робіт у нас є понад 10 діб на вироблення додаткових, таких необхідних країні кВтг електроенергії. Ми неодноразово досягали високих виробничих показників, і продовжуватимемо встановлювати нові рекорди, підтримуючи репутацію флагмана української енергетики» - прокоментував подію генеральний директор ЗАЕС В’ячеслав Тищенко.

Електроенергії, яку було вироблено понадпланово, вистачить на повне забезпечення Запорізької області протягом двох місяців.

Запорізька АЕС – найбільша АЕС України, і третя за потужністю АЕС у світі. Останніми роками станція стабільно виробляє понад 22% електроенергії в Україні. Першочерговим завданням колективу станції є не лише забезпечення країни електроенергією, але і чітке дотримання ядерної, радіаційної та екологічної безпеки.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію