Прес-центр

23.12.2010

Атомники передали підшефним подарунки від Святого Миколая

Представники колективу Южно-Українського енергетичного комплексу відвідали своїх підшефних - вихованців Рацинської школи-інтернату, розташованої у сусідньому Вознесенському районі, - щоб передати подарунки від Святого Миколая. Напередодні на підприємстві

20 грудня ц.р. представники колективу Южно-Українського енергетичного комплексу відвідали своїх підшефних - вихованців Рацинської школи-інтернату, розташованої у сусідньому Вознесенському районі, - щоб передати подарунки від Святого Миколая. Напередодні на підприємстві відбулась чергова добродійна акція, ініціатором якої виступив колектив енергоремонтного підрозділу АЕС. Під час акції зібрано дитячий одяг, взуття, іграшки, книги, а також добродійні внески, які було витрачено на купівлю інвентарю для занять у гуртках і секціях.

У Рацино живе і виховується 151 дитина, 48 з них - сироти. Понад 20 років атомники не залишають цей навчальний заклад без своєї опіки. Допомогли придбати автомобіль, відремонтували системи водо- і теплозабезпечення, завдяки шефам у інтернаті з'явилися нові телевізор, комп'ютер, принтер, музична апаратура.

До Новорічних свят, окрім подарунків, шефи обов'язково привозять веселу розважальну програму. Цього року концерт для хлопчаків та дівчаток Рацинської школи підготували творчі колективи інформаційно-культурного центру ВП ЮУ АЕС "Імпульс". Підшефні, у свою чергу, також не залишилися у боргу, підготувавши до свята свої номери художньої самодіяльності. Тож вийшов своєрідний веселий творчий обмін.

Завуч школи-інтернату Алла Костенко зазначила, що не лише святкові виступи, а й оформлення сцени і костюми юних артистів, - це робота самих дітей. Тому дуже доречними для них будуть матеріали для рукоділля, привезені шефами.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію