Прес-центр

23.12.2010

Мирний атом очима юних художників Напередодні професійного свята енергетиків у  Южноукраїнську названо переможців традиційного конкурсу дитячих малюнків "Атом для миру та процвітання". Його учасниками були школярі міста-супутника АЕС. Організаторами заходу багато років поспіль виступають інформаційно-культурний центр «Імпульс» Южно-Української атомної станції спільно з міським управлінням безперервної освіти та науки.  Конкурс дитячої творчості стартував у листопаді. На нього було подано 43 роботи, представлені учнями шкіл, гімназії та позашкільних установ міста-супутника атомної станції у трьох вікових групах. До складу журі входили професійні художники, представники ІКЦ «Імпульс», відділу роботи з громадськістю АЕС і міського управління освіти.

Переможцями в усіх вікових категоріях цього року стали вихованці міського центру дитячо-юнацької творчості. Серед наймолодших конкурсантів перемогла Уляна Вагапова, що представила на конкурс роботу  "Дружня пара". У середній віковій групі кращим визнано малюнок Інги Гринько. Він носить назву "В майбутнє - з атомною енергетикою". Переможець старшої вікової категорії Кирило Лі не вперше бере участь у подібних конкурсах. Після деякої перерви він знову повернувся до зображувальної творчості. І, як видно, дуже вдало. Роботу, що принесла йому перемогу, Кирило назвав «Енергія – це життя».

Спонсором конкурсу вже багато років виступає Южно-Українська атомна станція.  Окрім 9 основних призів за перше, друге та третє місця у трьох вікових групах, юним художникам вручено також три заохочувальні. Пам'ятними подарунками нагороджено усіх учасників конкурсу та педагогів, що їх підготували. Окрім подарунків практикуються й інші способи заохочення. Кращі художні роботи южноукраїнських школярів стають сторінками барвистих настільних календарів.

Вже зараз фахівці відділу роботи з громадськістю атомної електростанції пропонують юним художникам розпочати роботу над малюнками для іншого традиційного конкурсу, який проводитиметься компанією "Енергоатом" навесні. На його переможців чекає цікава поїздка до столиці України та цінні подарунки.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію