Прес-центр

06.11.2018

На Запорізькій АЕС відбулось чергове засідання експертно-аналітичної ради

На кожному майданчику АЕС України і в НАЕК «Енергоатом» створені експертно-аналітичні ради. Головна їх функція - обмін досвідом, спільний пошук рішень проблемних задач в атомній енергетиці.

На Запорізькій АЕС раду очолює представник ВАО АЕС МЦ Володимир Бронніков, а до складу увійшли енергетики, що багато років займали на станції керівні посади, носії цінних знань і практичного досвіду, котрим готові ділитися, виступаючи незалежними експертами з багатьох актуальних для атомної енергетики питань.

Експертно-аналітична рада вже сформувала перелік актуальних тем по 25 напрямам діяльності ВП ЗАЕС. Тепер керівництву станції належить з ними ознайомитися. Уже налагоджується і зворотній зв'язок. Кілька підрозділів визначили список питань, експертний висновок стосовно яких хотіли б отримати.

Оскільки такий формат спільної роботи виглядає найбільш перспективним, на раді прозвучала пропозиція проводити зустрічі безпосередньо в підрозділах, щоб керівники за напрямами і ветерани енергетики могли спільно обговорювати проблеми, вирішення яких зробить роботу атомної станції ще більш ефективною.

«Незалежні експерти допоможуть сформувати повну картину стану справ в тому чи іншому підрозділі. Адже погляд з боку і практична порада іноді дуже корисні», - підкреслив Володимир Бронніков.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію