Прес-центр

Відеоблоги

21.09.2016 Відеоблоги Цього року у нас дуже низький рівень порушень - Юрій Недашковський

Колегія Державної інспекції ядерного регулювання України визнала обгрунтованою можливість безпечної експлуатації енергоблоку №1 Запорізької АЕС на визначених у проекті рівнях потужності до 23 грудня 2025 року. Відповідаючи на питання громадських організацій Президент Енергоатома Юрій Недашковський зазначив - показники, які впливають на безпеку станії - це, в першу чергу, кількість порушень. Цього року цей показний дуже низький і компанія сподівається і на подальше зниження кількості порушень.

04.11.2015 Новини Компанії , Відеоблоги Cуд оголосив перерву у розгляді справи за скаргою Енергоатома на рішення щодо стягнення с Компанії 4,2 млрд грн

Київським апеляційним адміністративним судом оголошено перерву до 11 листопада у розгляді апеляційної скарги ДП НАЕК «Енергоатом» на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва по справі № 826/14937/15 про стягнення з підприємства на користь державного бюджету незаконно обчислених 4,2 млрд грн частини чистого прибутку державних підприємств, за позовом Центрального офісу з обслуговування великих платників ДФС.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію